Skladník (m/w/d)

€12,49 pro Stunde
  • MANWORK Personalmanagement GmbH
  • Schwertberg, Österreich
  • 04 Jan, 2022
Vollzeit Andere Berufe Spedition/Logistik

Stellenbeschreibung

Nenecháváme žádné zaměstnance. Zaměstnáváme ZAMĚSTNANCE a poskytujeme OSOBNOSTI.
Co nás posouvá: Umístění správného zaměstnance (m / f / d) na správnou práci - tento hlavní princip s mnohaletými zkušenostmi z nás dělá vysoce výkonného partnera pro mnoho zákaznických partnerů v Rakousku z nejrůznějších oblastí.
Jako centrum mezi nejlepšími pracovníky a úspěšnými společnostmi pro nás vždy bylo potěšením sjednotit tyto dva světy. I vy můžete věřit MANWORK jedničce v kvalitě.

Vaše úkoly:
- Odolnost a také spolehlivý a motivovaný způsob práce s osobní zodpovědností
- Řízení vysokozdvižného vozíku s předním vysokozdvižným vozíkem a vychystávání dle dodacího listu (outdoorové i vnitřní aktivity)
- Přejímka zboží, kontrola zboží a porovnání dle dodacího listu
- Dodávka materiálu pro výrobu

Tvůj profil:
- Průkaz vysokozdvižného vozíku a zkušenosti s čelními vysokozdvižnými vozíky
- Řidičský průkaz B a vlastní vozidlo na dojezd na pracoviště
- IT dovednosti, precizní pracovní metody, spolehlivost a samostatná práce
- Práce ve 2směnném provozu (připravenost na 3směnný)

Nabízíme:
- Výdělek 2085,45 EUR hrubého / měsíc
- Vysoce kvalitní pracovní oděvy a vybavení
- Podpora v pracovněprávní a daňové problematice
- Průběžné firemní akce a soutěže o nejlepší MANWORKER

Kompletní přihlášku zašlete na adresu:
MANWORK Personalmanagement GmbH
Heindlkai 3, 4310 Mauthausen

Tel.: +43 7238 204 93
Mobil: +43 664 438 44 95
Email: office@manwork.at
Web: www.manwork.at